O firmie

  Działamy na rynku od 2005 roku w formie spółki cywilnej, która powstała na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy. Współwłaściciel spółki Pani Hanna Czerska posiada wpis na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
 
   Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni.
 
   Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych,  zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.
 
   Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma - stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych.

 

Zobacz:

Oferta
Cennik
Dlaczego My?
Nasz zespół